Шпаклювання дерев'яної підлоги і паркету в першу чергу переслідує декоративні цілі. Основною метою шпаклювання є поліпшення зовнішнього вигляду підлоги шляхом шпаклювання щілин між планками паркету (дошками) і дефектів підлоги.

Шпаклювання паркету є одним з важливих етапів паркетних робіт, який проводиться в комплексі з циклюванням і шліфуванням підлоги. У процесі проведення робіт проводиться шпаклювання всієї поверхні вашої дерев'яної підлоги (паркету).

Для шпаклювання щілин паркету зазвичай використовують спеціалізовані шпаклівки для дерева з імітацією кольору певної породи дерева (дуба, бука, сосни та ін.) Або виготовляється перед виконанням робіт суміш для шпаклювання (спеціальний гелевий склад або лак + дерев’янний пил, що утворюється при шліфуванні паркету).

Як показує практика максимальну максимальне співпадіння кольору забезпечують спеціальні розчини для шпаклювання (однокомпонентний поліуретановий розчин на водяній основі та однокомпонентний розчин на основі ацетату), що змішуються з дерев’яним пилом.

Шпаклювання проводиться спеціальними шпателями (в залежності від ситуації і типу шпаклівки можуть використовуватись різні шпателі - з нержавіючої сталі, з гуми та інші. Крім того залежно від ситуації можуть використовуватися шпателі різної ширини.

Шпатльовання паркету і дерев'яної підлоги поліпшить зовнішній вигляд вашої підлоги, так як шви, щілини та стики між паркетними планками робляться малопомітними.

Шпаклівка потрібна і при укладанні паркету і паркетних щитів, у зв'язку з тим що вони часто не щільно прилягають один до одного при стикуванні. Паркетні роботи по шпаклюванні паркету можна проводити в комплексі з циклюванням і шліфуванням.

заміри та підрахунки

Плануєте реставрувати паркет, але не знаєте з чого почати? У цій ситуації першочерговим є заміри та підрахунки, які дуже важливо здійснити правильно

Зробити замовлення на заміри та підрахунки можна за телефоном:

+38 (068) 008 06 17

man 03