Як відомо, підлога одна з найвразливіших покриттів в будинку. Саме вона найбільш піддається різним механічним впливам і в результаті цього зношується набагато швидше ніж інші покриття. Паркет відрізняється відносною довговічністю, але і він час від часу потребує процедур з відновлення.

Основною з них циклювання паркету\шліфування паркету.

Перший крок. Циклювання паркету ретельне вирівнювання кожного з елементів. Під час експлуатації паркет поступово може придбати нерівну поверхню.

Потім з поверхні поетапно знімається старе покриття, яке втратило свої первинні зовнішні властивості. За допомогою спеціальних циклювальних машин з паркету знімається не тільки старий лак, а й певний шар деревини, на якому з'явилися вади.

Після апаратної обробки настає черга індивідуального виправлення всіх недоліків що залишилися на поверхні паркету. Вони шліфуються, коригуються за допомогою індивідуально підібраного складу шпаклівки та піддаються іншим процедурам. Їх комплекс, а також матеріал для заповнення тріщин і подряпин підбирається з урахуванням структури і складу деревини, кольору паркету, інших важливих факторів. Самостійно ж здійснити його досить проблематично, тим паче більшістю фірм пропонується циклювання паркету недорого і якісно.

Після того, як всі локальні недоліки усунуті вручну, відбувається фінальне шліфування паркету. Нарешті, після прибирання приміщення, на поверхню підлоги наноситься нове лакофарбове покриття, і паркет виглядає, як новий.

 

заміри та підрахунки

Плануєте реставрувати паркет, але не знаєте з чого почати? У цій ситуації першочерговим є заміри та підрахунки, які дуже важливо здійснити правильно

Зробити замовлення на заміри та підрахунки можна за телефоном:

+38 (068) 008 06 17

man 03