« ПРИВАТНИЙ МАЙСТЕР » СПЕЦІАЛІЗУЄТЬСЯ НА ЯКІСНОМУ РЕСТАВРУВАННІ ПАРКЕТУ ІЗ СУЧАСНИМ ОБЛАДНАННЯМ

Надзвичайно красиво виглядає паркет, тим паче він довгі роки буде гідністю вашого інтер'єру. Важливим моментом у зовнішній привабливості його є якості самої паркетної дошки, але і те, як було проведене укладання паркету.


Укладка паркету або паркетної дошки - складний та трудомісткий процес, що вимагає від виконавців високого рівня професійної майстерності.
Укладання паркету складається з наступних основних етапів:

Для початку треба підготувати поверхню, на яку буде укладатися підлогове покриття.

Існують декілька технологій укладання паркету:

Укладання на стяжку і на чорнову підлогу. Укладання на стяжку здійснюється в тих випадках, коли ми маємо справу з нерівною підлогою. Правда, іноді при настилі паркету на нерівну підлогу (нерівність до 2 см) можна обійтися використанням самовирівнюючих сумішей.

Укладання паркету на чорнову підлогу займає менше часу, ніж при настилі на стяжку.Та для того, щоб застосувати цю технологію, потрібно зважити всі фактори. Підлога мусить бути абсолютно рівною, не мати пошкоджень, щоб не скрипіти і т.д.

В обох технологіях одним з етапів підготовки поверхні підлоги до укладання паркету дошки є настил вологостійкої фанери. На підготовлену таким чином поверхню за допомогою паркетного клею і спеціальних шурупів або цвяхів кріпляться паркетні дошки. Суттєво, щоб при укладанні паркету дотримувався правильний рівень вологості, а також певний температурний режим.

Можливі кілька способів укладання паркету: «ялинка» (пряма, одинарна, або подвійна, діагональна), «пальці», «квадрат», Також існує особливий спосіб - художнє укладання паркету. При художній укладці елементи паркету складаються в унікальний малюнок, який може виступати в інтер'єрі приміщення в якості самостійного декоративного елемента.

Для роботи приватний майстер використовує лише сучасне та високопрофесійне обладнання, що показало себе з найкращої сторони. Не менш важливим є підхід до підбору матеріалів (лаки, шпаклівки). Пропонуємо Вам не тільки якісні, але безпечні здоров'ю матеріали.

Ми несемо відповідальність за будь-які деталі, про які Ви навіть не задумувались. Наш лак швидко сохне, не має неприємного їдкого запаху, що дозволяє Вам знаходитись у комфорті відразу після реставрації паркету.

Ми пропонуємо помірні ціни не забуваючи про якість та чистоту роботи.

КЛІЄНТИ ОБИРАЮТЬ НАС САМЕ ЗА ЯКІСТЬ ВИКОНАНОЇ РОБОТИ

На якість роботи великий вплив має обладнання та матеріали. Від них залежить надійність та довговічність Вашого паркету.

заміри та підрахунки

Плануєте реставрувати паркет, але не знаєте з чого почати? У цій ситуації першочерговим є заміри та підрахунки, які дуже важливо здійснити правильно

Зробити замовлення на заміри та підрахунки можна за телефоном:

+38 (068) 008 06 17

man 03