Для нанесення лаку на паркет потрібен валик з синтетичною губкою або з натурального волокна. Можна вибрати будь-який, але головне, щоб ворс був розміром 8 мм він найбільш підходить для лаку на водяній основі. Практичніше використовувати набір валиків різного розміру для кутів і важкодоступних ділянок підлоги. Знадобиться також пензлик хорошої якості, який не повинен залишати волосків на паркеті.

Вибір лаку для паркету дуже важливий, від його якості залежать експлуатаційні якості підлоги з масивної дошки, штучного або будь-якого іншого виду паркету. Фахівці нашої компанії використовують лаки на водяній основі від перевірених виробників. Лаки які ми застосовуємо відповідають всім технологічним нормам, зберігаються з дотриманням необхідних умов. За бажанням замовника ми можемо використовувати кислотні, двокомпонентні або будь-які інші лаки.

Лак наноситься на підлогу без поспіху. Повільними рухами розгортаючи його валиком по паркету, рівномірно розподіляючи шар. Не слід сильно натискати на валик. При утворенні бульбашок треба пройтися по цьому місцю ще раз до утворення рівної поверхні. У важкодоступних місцях лак на підлогу наноситься кісточкою.Тепер залишається дочекатися, коли підлога висохне. Після цього процес повторюється стільки разів, скільки потрібно. З нашого досвіду, цілком достатньо нанести три шари однокомпонентного лаку і покриття паркету буде якісним.Покриття паркету або підлоги лаком можна виконати своїми руками, та потрібен професіоналізм, знання особливостей технології і матеріалів, великого практичного досвіду як у наших фахівців.

заміри та підрахунки

Плануєте реставрувати паркет, але не знаєте з чого почати? У цій ситуації першочерговим є заміри та підрахунки, які дуже важливо здійснити правильно

Зробити замовлення на заміри та підрахунки можна за телефоном:

+38 (068) 008 06 17

man 03