« ПРИВАТНИЙ МАЙСТЕР » СПЕЦІАЛІЗУЄТЬСЯ НА ЯКІСНОМУ РЕСТАВРУВАННІ ПАРКЕТУ ІЗ СУЧАСНИМ ОБЛАДНАННЯМ

Створюючи для Вас чудові паркетні підлоги, ми, звичайно ж, хочемо, щоб вони якомога довше зберігали свої якісні властивості і естетичну привабливість. Однак крім регулярних профілактичних робіт для цього необхідна і Ваша допомога. А точніше, просто правильна експлуатація паркету.
Це зручно і просто! Досить дотримуватися 6 головних правил

Правило 1. Підтримуйте в приміщенні температуру 18 - 25 градусів Цельсія і відносну вологість 45 - 60%.

В осінній період (перед включенням батарей) встановіть в кімнаті зволожувач повітря з розрахунку 1 зволожувач на 20 кв.м. Пам'ятайте, що в день відключення опалення зволожувачі треба обов'язково прибрати.

Влітку, навпаки, слід регулярно провітрювати приміщення і використовувати кондиціонер в режимі осушення повітря.

У дощову погоду, по можливості, тримайте вікна закритими і ретельно протоплювати приміщення.

Подібні заходи вбережуть Ваш паркет від зсихання (при нестачі вологості) або, навпаки, від розбухання (через її надлишку).

Пам'ятайте, що неправильний режим температури і вологості є єдиною причиною зсихання або розбухання паркету!

Правило 2. Проведення паркетних робіт вимагає певної температури і вологості. Якщо в процесі укладання або тонування паркету, Ви не збираєтеся залишати квартиру або будинок, треба запитати у менеджера, які умови необхідно підтримувати на кожному етапі обробки паркету.

Правило 3. Після проведення паркетних робіт не поспішайте надмірно «навантажувати» Ваш паркет. Наприклад, після покриття лаком, слід переходити з легким навантаженням покриття тільки через добу, а до важких - через дві доби.

Правило 4. Ні в якому разі не починайте вологе прибирання приміщення, установку меблів або настил килимів до повноцінного висихання паркету після проведення робіт. Необхідний термін очікування уточніть, будь ласка, у нашого майстра
Правило 5. Суворо заборонена жорстке  навантаження на покриття (ходіння у взутті з металевими набійками, установка важких меблів на ніжках і т.д.). Якщо немає можливості знизити навантаження, укрийте паркет килимовими доріжками на натуральній основі, на ніжки меблів прикріпіть спеціальні наклейки, а під роликові меблі постеліть килимки.

Правило 6. Бажане тільки сухе прибирання. Якщо ви проводите вологе прибирання, суворо дотримуйтесь рекомендацій виробників лаку і нашим інструкціям, використовуйте тільки спеціалізовані засоби і насухо вижату ганчірку.

Увага! Якщо Ви не впевнені в питаннях експлуатації паркету, будь ласка, зверніться до Вашого менеджера за детальною консультацією. Цим Ви надовго збережете красу Вашого інтер'єру і продовжите довговічність підлогового покриття

Для роботи приватний майстер використовує лише сучасне та високопрофесійне обладнання, що показало себе з найкращої сторони. Не менш важливим є підхід до підбору матеріалів (лаки, шпаклівки). Пропонуємо Вам не тільки якісні, але безпечні здоров'ю матеріали.

Ми несемо відповідальність за будь-які деталі, про які Ви навіть не задумувались. Наш лак швидко сохне, не має неприємного їдкого запаху, що дозволяє Вам знаходитись у комфорті відразу після реставрації паркету.

Ми пропонуємо помірні ціни не забуваючи про якість та чистоту роботи.

КЛІЄНТИ ОБИРАЮТЬ НАС САМЕ ЗА ЯКІСТЬ ВИКОНАНОЇ РОБОТИ

На якість роботи великий вплив має обладнання та матеріали. Від них залежить надійність та довговічність Вашого паркету.

заміри та підрахунки

Плануєте реставрувати паркет, але не знаєте з чого почати? У цій ситуації першочерговим є заміри та підрахунки, які дуже важливо здійснити правильно

Зробити замовлення на заміри та підрахунки можна за телефоном:

+38 (068) 008 06 17

man 03