« ПРИВАТНИЙ МАЙСТЕР » СПЕЦІАЛІЗУЄТЬСЯ НА ЯКІСНОМУ РЕСТАВРУВАННІ ПАРКЕТУ ІЗ СУЧАСНИМ ОБЛАДНАННЯМ

Вибрати з того різноманіття видів, яке нам пропонує сучасний виробник? У кожному разі при покупці цього хімічного продукту необхідно ознайомитися з його технічними характеристиками, які наводяться в описі.

Серед усього різноманіття паркетних лаків можна виділити три категорії, що розділяються за хімічним складом:

Чи замислювалися ви, чому паркет в спортивному залі так сильно відрізняється від паркету в квартирах?

Все залежить від деревини і її здатності протистояти навантаженням, у громадських місцях використовуються породи дерева, які володіють підвищеною міцністю, а в домашніх умовах можна використовувати менш міцні, тому що тут ми ходимо в домашньому взутті. Розберемося ж з яких порід дерева роблять паркет.

Проміжне і фінішне шліфування поверхні паркету з натурального дерева, в тому числі паркетної й масивної дошки - основоположна процедура протягом всієї служби підлогового покриття. Шліфування входить як в комплекс заходів по догляду за підлогою, так і в перелік обов'язкових робіт при укладанні паркету. Процес шліфування, як правило, вимагає великої підготовки і вправності майстра - якісну підготовку підлоги до даної процедури зможе забезпечити тільки фахівець. Рекомендуємо Вам звертатися за допомогою до наших працівників , які мають високу кваліфікацію і великий досвід проведення паркетних работ.

Паркет - це красиве і якісне підлогове покриття, яке може служити своїм господарям десятки років. Однак, щоб його зовнішній вигляд радував Вас протягом довгого часу, необхідний особливий догляд. Якісно відремонтувати підлогу за оптимальною вартістю, призвести реставрацію паркету і ремонт підлоги з паркетної дошки або масиву Вам допоможуть наші фахівці.

Для роботи приватний майстер використовує лише сучасне та високопрофесійне обладнання, що показало себе з найкращої сторони. Не менш важливим є підхід до підбору матеріалів (лаки, шпаклівки). Пропонуємо Вам не тільки якісні, але безпечні здоров'ю матеріали.

Ми несемо відповідальність за будь-які деталі, про які Ви навіть не задумувались. Наш лак швидко сохне, не має неприємного їдкого запаху, що дозволяє Вам знаходитись у комфорті відразу після реставрації паркету.

Ми пропонуємо помірні ціни не забуваючи про якість та чистоту роботи.

КЛІЄНТИ ОБИРАЮТЬ НАС САМЕ ЗА ЯКІСТЬ ВИКОНАНОЇ РОБОТИ

На якість роботи великий вплив має обладнання та матеріали. Від них залежить надійність та довговічність Вашого паркету.

заміри та підрахунки

Плануєте реставрувати паркет, але не знаєте з чого почати? У цій ситуації першочерговим є заміри та підрахунки, які дуже важливо здійснити правильно

Зробити замовлення на заміри та підрахунки можна за телефоном:

+38 (068) 008 06 17

man 03